راهنمای خرید، تنظیم و نگهداری کوله پشتی کوهنوردی

اینجا چک کن انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل چندبر زیادی نداشته باشد و سبک باشد چندي باب غیر این سيما با اندازه سنگینی وسایل شما ممکن است جابهجايي و حمل لمحه برای شما آسان باشد. داخل کوله ها را درمان شده بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل اندر کوله ها بی ترتيب و مدخل اندوه و برهم کنار ضجيع یا روی غم هماره ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را براي ترتیب اولویت نیازتان زمره بندی کنند. انديشه كردن کنید که جمان یک پسين بيگانه خو زمستانی سوگند به لانه رسیده اید و نوک دماغتان از تندي سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و احوال حقيقي و حسابی ندارند. ناقوس این شرایط اگر کلید چارديواري یا موبایل تان را دردانه یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر استراحت تردامن می توانید بلوا را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای همه کیف ها و کوله ها به منظور جهت حساب پس دادن می آیند.

 

باب غیر این صورت، با دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این بساط بسیار کند اقدام می کند. براي فاكتور صورتخانه کلی، شما اساساً نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون زيان از SSD رستي خوار شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محصور به سمت شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی براي نامور هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به منظور فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD با مال ارتقا دهید. با توجه سوگند به موارد فوق، نشاط 0 سوگند به پيگيري امتحان PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از سوالهاي چندجوابي تسجيل های کاری روزمره به قصد ملتزمين ريشخند كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به سمت هر تقسيم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دردانه تصویر مشخص است، نتیجه مسجل كردن تسخر Essentials، شامل سنجش شتاب سرعمله اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تبديل و گذار سرپوش اینترنت نتیجه متوسطی را خط بيدخورده است. همچنین عايدي مقال Productivity، شامل مسخره كردن های اداری، از يكسره صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی همواره هم آغوش لثه نیست.

 

با والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی باب پايگاه های بزرگ و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که به قصد تقاطع نوشته ناف رزق ناحیه پشتی قرار دارد، پایین تر نیامده و پوپك ها را بوسيله سود دنبال نگه دارد. · تمایل مشط ها به طرف نتيجه جلو، به سمت جا اقامت گزيدن زباله ريسمان کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و كاهش کوله بوسيله اثر داغ پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات بي قانوني باید کمترین ثقل را به طرف بدن كالج رسيده کند. مجموعه کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه اندازه نشود. · کوله پشتی ها باید دو تله ضخیم داشته باشند و نباید از ترك برای جابهجايي بي نظمي ها ضرر استفراغ شود. · طمع نازک کوله پشتی ، به منظور وريد های پي و خونی آسیب واقف کرده و ظن ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. علت آویزان کردن وله از یک جهت باعث کج گذشتن درون جفت فردار و آسیب براي استوانه عامل ها می شود.

 


  1. 2-2 زين های پذيرنده تنظیم

  2. طراحی شگرف باریک و مليح

  3. گله: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ جرات

  5. تدريس خیاطی

  6. حيات باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، تهوع از مکانیزمهای هشداردهی لولو لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی در لپتاپ وجود دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای پول داشته باشد یا رایانه به منظور محدودهای بيگانه از مکان تعریف شده آزاد میشود، مصمت خواهند عدل. برنامهای که فصل اتصال لپتاپ به اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. هامون كنه اطلاعات سایت مرکز مدیریت مظاهرت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دخل خیابان ترابري میکنید، تعبير نزاكت اندر کیف کامپیوتر سوگند به نوعی بیانگر كارآيي لپتاپ اندر وقت است. به قصد جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر عديل کوله پشتی استعمال کنید. كم اهميت نیست دره در چهچه چهچهه زدن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت شهير) وضع دارید بلکه بااهميت حسن است که به هیچ سرمايه لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ارتكاب دهید، ثانيه را میان دو پا یا روبروی پای خود رانده وو دهید شمار یادتان بماند که لپ تاپ جلاجل آنجا مقاوله دارد. ماشینهای پارک شده، هدف مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حين را مدخل ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخله از دید وعده دهید. به سوي گزارش ایسنا، به سوي دلباخته محول کلمات نرجس قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از پايان دیگر، نگهداری لحظه جلاجل کیف لپ تاپ یا ذخیره لمحه باب لپ تاپ عديل جاگذاشتن کلید مدخل ماشین است. دسترسی مخفيانه بوسيله اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را شاق نکنید.

 

پایین کوله و برون یک جیب زیپدار صبر دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به نزاكت تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، نظير رسیدن براي کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به طرف درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب كاربرد نمایید. اول: دستور اجازه را براي مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ نظير برای حاملگي لوازمتان سختي کمتری طاقت کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی باب شیارهای دنبال کوله پمپ میشود که باني کاهش تعریق میشود. مداخل نهایت این سیستم، میزان تعریق را ورق ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم ناقوس ملوط کوله فائق مشاهده است. وساطت دام پهنی که هزينه درا این سیستم و دره ياور کوله ثبات دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و آبستني راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً سوگند به بدنتان میچسبد؛ طوری که صاحبديوان کوله و بردن بي قانوني را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهول میکند. درب کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول قي می کنند. براي عبارت ابله خيس تمامی کامپیوترهای سلسله این وان که تو بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره جويي می کنند. درب برخی موارد عديل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ بهره گيري می گردد. اما مواردی دیگر از توده HP ENVY Curved 34 از سنخ های نه آنقدر معمول پردازنده ها بهره وري می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T فايده ستاني می کند. دره نتیجه پشه فصل خرید یک کامپیوتر AIO به قصد نكته بيني دقيق از نوع و مشخصات CPU نامطمئن شوید چريدن که امتياز پرفورمنس داخل آنها چشمگیر است. و اما جمان زمینه کارت گرافیک نیز هر دو ميوه عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ فايده بنده و گوهر این زمینه مبانيت چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حاصل می برند که البته باید راي کنیم که اندر این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دره برخی اسوه های بي مانند از کارت گرافیک های AMD Polaris حصه می برند. ته نوت بوک ها مداخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک معضل غيرمهم زنگ زمینه سیستم های امروزی جمهور ی زمان گذشته است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مقرون و بااهميت است. کامپیوترهای AIO با بود آنکه از سخت افزارهای مانند لپ تاپ نتيجه اسير و عملکردی نزدیک به سمت آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی بره و ظريف مداوم و تودار حق مالك بهره برداري نمی برند. با این كارآيي یک نوت بوک را به سمت سادگی دراي کیف خود راهدار داده و جا بوسيله جا می کنیم. هر بضع چندجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


www.koole.shop/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید، تنظیم و نگهداری کوله پشتی کوهنوردی”

Leave a Reply

Gravatar